• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  0256 219 23 24

HAKKIMIZDA

Firmamız 2017 yılında faaliyete geçmiştir.  Form Fitness Center  Aydın’ımıza  kaliteli ve standartların üzerinde bir tesis kazandırmanın mutluluğu içerisindedir.

Bilinenlerin aksine daha ferah, daha profesyonel, Ilkelerinden ödün vermeyen ve daima kendini yenileyen Form Fitness Center olarak Aydın halkının hizmetindeyiz.

Form Fitness Center’ın komplesi içerisinde line ve hard bölümleri bulunur.

Komplekste, fitness, boks ringi, sauna ve bay-bayan masaj odaları, vitamin bar, çocuk kreşi, sağlık odası, gibi hizmetler sunuyoruz.

Üstelik kompleks içerisinde duş alma fırsatı var. Küçük  yaşta çocuğunuz varsa hiç  dert değil, çünkü kreş tam çocuğunuza  göre.

Form Fitness Center, fitness yapanların en çok eleştirdiği soyunma odaları konusunda hiç çekinmemiş ve erkekler için 180 m2, bayanlar için ise 160 m2’lik soyunma odaları hazırlamış.

Binamızın tavan yüksekliği 10 metre olan, egzersiz alanlarıyla Ege bölgesinin en büyük ve en kapsamlı profesyonel spor alanına sahiptir. Form Fitness Center, her gün sabah 09:00 ile gece 23.00’e kadar hizmete açık. ( Cumartesi 09.00 - 22.00  /  Pazar 13.00 - 17.00 )

En yeni ve en profesyonel ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz, gerçekten spor yapmak isteyen herkese kapılarımız açıktır…